קואצ'ינג | אימון אישי | אימון עסקי

קצת עלי

שמי יניב לס, מאמן מוסמך מטעם מכללת תו"ת לאימון וייעוץ ובעל רקע מקצועי וניהולי במערכת הבריאות.

בעברי שירתי כקצין בחיל הרפואה בתפקידים מגוונים ומאתגרים, בתפקידי ניהול בקופ"ח ובמשרד הבריאות.

כיום אני מלווה אנשים, משפחות ועסקים - תהליכים שמובילים להשגת יעדים, להתפתחות ולהצלחה אישית, עסקית וכלכלית.

איך הגעתי לתחום?

בגיל צעיר עברתי מספר אירועים מאתגרים שהובילו אותי לרגעים קשים וחייבו אותי להתמודד עם מצבים מורכבים. מצבים אלו גרמו לי להבין שעליי "להרים" את עצמי ולבחור בחיים - עבור עצמי ועבור הסביבה שלי.

באותם רגעים הבטחתי לעצמי כי אקדיש את חיי לעזרה ותמיכה בכל אדם שמעוניין להגיע למימוש עצמי ולמציאת הדרך הנכונה לחיים מאושרים ומלאים בלי קשר לנסיבות חייו.

מסלול חיי התפתח כך שנמצאתי כמעט תמיד במקום המסייע, המכיל והמייעץ- במגוון סיטואציות, עם מגוון אנשים. דבר ההוביל אותי להבנה כי אני רוצה לעסוק בתחום האימון והייעוץ, וכך התחלתי את הקריירה בתחום.

אני מאמין

אני מאמין שכל אדם יכול לעשות כל דבר!
ברגע שאדם מקבל החלטה ומחויב (בעיקר לעצמו) - הוא יכול לשנות את חייו! אני מאמין בשיטת האימון ככלי האפקטיבי ביותר לשיפור החיים בפרק זמן קצר ולשינוי הרגלים מעכבים בחיינו, בהשוואה למתודות אחרות.

גישת האימון והייעוץ שלי היא גישה שדוגלת בעשייה והתמקדות בהווה-עתיד תוך כדי שינוי הרגלים ומתן כלים פרקטיים להתמודדות מעולמות הפסיכולוגיה החיובית, תקשורת בינ-אישית, עסקים וכלכלה, וזאת לצד קשר של ליווי ותמיכה ממפגש למפגש.

בפגישות אני מסייע בפתרון דילמות, קבלת החלטות, הצבת מטרות, אסטרטגיה, התמודדות עם אתגרים והטמעת הרגלים חדשים שמובילים להשגת מטרות ושיפור תוצאות בכלל תחומי החיים.

מאמן אישי קואצ'ר
Batel Kafi
Batel Kafi
Read More
יניב היקר, אין ספק שיש לך תשוקה גדולה למה שאתה עושה. בשיחה אחת, נתת לי המון ערך שאוכל ליישם כבר עכשיו ברמה האישית והמקצועית כאחד. אתה מאוד אותנטי, נעים, מעודד וקולט את התמונה על כל גווניה. תודה רבה על הכל! נתראה בפעם הבאה 🙂
Gilly Gall
Gilly Gall
Read More
המלצותיי החמות. יניב מביא איתו חום אנושי משולב עם רמה מקצועית גבוהה. הוא מדויק, מאוד נוכח ומשתמש בכלים שברשותו במיומנות ובגמישות. כפסיכולוגית קלינית עם הרבה מאוד ניסיון מאחורי, הופתעתי לחוות, יניב נתן לי תובנות מעמיקות והשראה להמשך דרכי. ממליצה לכל אדם שרוצה מפה מדויקת להמשך מסע ההתפתחות והלמידה בחיים. תודה מקרב לב, יניב!
ראובן רועי
ראובן רועי
Read More
הגעתי ליניב בתחילת דרכי כעסק עצמאי, כבר בפגישה הראשונה ירד עד לפרטים הקטנים ונתן לי המון. התהליך יחד איתו היה ההחלטה הטובה ביותר שיכולתי לעשות כעסק חדש. תודה יניב!
Natalie Hatimov
Natalie Hatimov
Read More
אני ממליצה בחום על אימון אישי אצל יניב!!!! לאימון האישי הראשון הגעתי ממש סקפטית, לא האמנתי כל כך שאפשר לשנות את המצב.

כשהגעתי ליניב בפעם הראשונה הייתי מאוד מדוכאת, ביקורתית וחסרת ביטחון עצמי, לא היה לי רצון ומוטיבציה לקום בכלל בבוקר. (הייתה לי תקופה ממש מגעילה, פרשתי מהתואר, עברתי לעבודה חדשה שאני לא מתחברת אליה, לא הצלחתי להתחבר לאנשים, תמיד תחושה שלא רצויה, סגורה בתוך עצמי ולא מפסיקה לבכות על כמה שרע לי).

לאחר שפגשתי את יניב כל מפגש איתו רומם אותי, התוכן ואיך שהוא מסביר ובאמת רוצה לטובתי. בזכות האימונים הצלחתי למצוא את נקודות היפות שבי, איך לראות בכל דבר את הטוב ואת האושר, להיות אני שתומכת בעצמי ולא לבקר את עצמי. יניב הוא לא רק מאמן אישי אלא גם חבר לחיים, הוא לא רק עוזר בהתפתחות אישית אלה גם בבעיות שצצות לי ביום יום. הוא הדמות שלא מבקרת אותי ונתן לי להבין שגם אני יכולה לבחור (ולא להקשיב לקולות של אחרים). הוא הוציא אותי מהמקום הכי נמוך ואני מרגישה שיפור אדיר, ללא ספק פגשתי אדם מיוחד לחיים.
תומר חלפה
תומר חלפה
Read More
מאמן עסקי חכם ,נבון ומלא בכישרון וראייה של מספר לא מבוטל של "צעדים" קדימה.
בן אדם פשוט מאוד חכם , מבין את המטרה, רואה את השביל, משנה ומעצב אותו בחשיבה מסוג חדש.
שמחה ישראל
שמחה ישראל
Read More
יניב היקר, עשית משהו שאף אחד לא הצליח. המפגש איתך היה באמת מיוחד מבחינתי, מהתחלה התייחסתי לפגישה בזום כמו לפגישה איתך בקליניקה, לא נשארתי בפיז'מה או סתם בבגדי הבית וכך זה גם התקבל בסופו של דבר. הצלחת לגרום לי לעשות סוף סוף את הצעד הראשון ליציאה להליכה ולהתמיד מידי ערב, דבר שכבר חודשים אני לא הצלחתי לעשות ויותר מהכל ידעת לשקף לי את עצמי. אז כמו שהבטחתי, הנה הגיע הערב, יצאתי להליכה והיום עבר עלי בצורה נפלאה. תודה לך!
Rakefet S
Rakefet S
Read More
עברתי פגישת אבחון עם יניב של Qmark וזו הייתה חוויה מקסימה. יניב מקצועי, קשוב, רגוע מכיל ונעים, הצליח להבהיר לי דברים חשובים ונקודות שכדאי לי לעבוד עליהן, הוא שלח לי גם סיכום של הכל ❤️ ממליצה בחום גדול לכולם מחכה כבר לפגישה הבאה 👏🏻👏🏻
עידן גורן
עידן גורן
Read More
הייתה לי שיחת ייעוץ של שעה עם יניב, שלאחריה יצאתי עם תחושה מדהימה. יצא לי להצביע על כל הדברים הקטנים שמכבידים עליי ומכשילים אותי ביום יום, באמצעות הפגישה הבנתי שכולם נגזרים מאותה בעיה ויצאתי עם מודעות לכך שאפשרי להתמודד ולהתגבר עליה. ממליץ לכל מי שיכול לעשות הליך דומה!
יובל אליאסי
יובל אליאסי
Read More
לאחר פגישה עם יניב הוא פתח לי את העיניים לזווית ראייה חדשה, איש נעים שייקח אותכם לצמיחה אדירה! 🔥🫶🏽
Ophir Zavitan
Ophir Zavitan
Read More
התנסיתי בפגישת אבחון, הופתעתי מהניתוח האישי והמדויק שהועבר בצורה מקצועית ורגישה. ממליץ בחום על ביצוע פגישת אבחון ותהליך אימון עם יניב!
דור לוי
דור לוי
Read More
אין עליו ! היה קשוב, כיוון אותי בדיוק לשאלות שלי ועזר לי כל כך ! ממליץ בחום !

דירוג ממוצע של 4.8 מתוך 34 מדרגים

צר לי לשמוע על דירוגך הנמוך, אשמח לפירוט:

error: פעולה זו חסומה.