ייעוץ עסקי | יועץ עסקי

הרגלים של אנשים מצליחים בסוף השבוע

להצליח, זה דבר אחד. להצליח בצורה יוצאת מן הכלל? זה דבר אחר לחלוטין. כדי להגיע להצלחה שהיא יותר מהצלחה סטנדרטית, אתם צריכים להיות מוכנים להשקיע ולעבוד קשה. במאמר זה אשתף אתכם בעובדה שאולי תהיה מפתיעה לחלקכם- חלק מהגורמים להצלחה נעוצים דווקא בזמן המנוחה- בסוף השבוע.
הרגלי סופש

עודכן לאחרונה ב-5 באוגוסט 2023

למרות שהרבה אנשים רואים את סוף השבוע כזמן לבילוי ולהירגע, לאנשים מצליחים במיוחד יש הרגלים אחרים איך יש לבלות את ימי שישי ושבת.
אשתף אתכם ב-8 הרגלים של אנשים מצליחים בסופי השבוע.

8 הרגלים שאימצו לחייהם אנשים מצליחים בסופי שבוע

 1. הם מתעוררים מוקדם

  אומרים שמנכ"ל אפל, טים קוק, מתעורר ב-3:45 בבוקר בכל בוקר. כולל בסופי שבוע.
  למה שבסופי השבוע תישארו במיטה עד הצהריים? אנשים מצליחים ממשיכים להתעורר מוקדם גם בסופ"ש כי הם יודעים שהזמן יקר ואסור לבזבז אותו, לא משנה באיזה יום בשבוע מדובר.

 2. הם קוראים

  הרגל משותף של מרבית האנשים המצליחים הוא קריאת ספרים. קריאה והרחבת הידע שלכם באופן שוטף היא הכרחית כדי להצליח, נצלו את סופי השבוע כדי לקרוא ולהרחיב אופקים.

 1. הם מבלים זמן בהרהור

  ישנו ציטוט מוכר של סוקרטס, מגדול הפילוסופיים היוונים, לפיו "החיים הלא נבדקים לא שווים לחיות."
  אנשים מצליחים מיישמים ציטוט זה ומנצלים את סופי השבוע כדי לבדוק את השבוע שחלף.
  הם מעלים שאלות כמו מה עבד השבוע ומה לא, מה הם ירצו לעשות יותר בשבוע הבא. הרהור על השבוע שלכם יכול לתת לכם נקודת מבט שונה שאתם לא מספיקים להגיע אליה בשבוע עצמו ולהוביל לתוצאות עתידיות.
הרגלים מצליחים
 1. הם מפנים זמן לעסוק בתחומי העניין שלהם.

  אנשים מצליחים יודעים שלרדוף אחרי הצלחה לא אומר לשכוח את התחביבים האהובים עליהם. סוף השבוע מציע לכם את ההזדמנות להיות יצירתיים ולעשות מה שאתם הכי אוהבים לעשות בזמנכם הפנוי.

 2. הם מתנתקים

  אנשים מצליחים יודעים שהם צריכים לקבוע זמן "להתנתק מהעולם" – זמן שבו הם מניחים טלפונים, לא בודקים מיילים ולא מתעסקים בעבודה. סוף השבוע הוא הזמן האידיאלי פשוט לנוח (תשקלו גם איזו חופשה קטנה לפעמים).

 3. הם מתחברים למשפחה שלהם

  במהלך השבוע אנשים מצליחים עלולים למצוא את עצמם עסוקים מידי בכדי להקדיש זמן מספק למשפחתם. סוף השבוע הוא זמן מצוין לעשות זאת, לבלות ולהעביר את הזמן בחיק המשפחה.

 4. הם שומרים על כושר

  פעילות גופנית יכולה להיות מרעננת. מלבד היתרונות הבריאותיים הרבים בכושר גופני, הוכח שפעילות גופנית מחזקת גם את המוח ויכולה לתת לכם את ההזדמנות לנקות את הראש ולאמץ רעיונות טריים לשבוע החדש.

 5. הם מתכננים את השבוע הקרוב

  סוף השבוע הוא זמן מצוין לתכנן את לוח הזמנים והשבוע הקרוב. אנשים מצליחים מנצלים את הסופ"ש בשביל לתכנן את השבוע שמתקרב בצורה נכונה. השקיעו זמן בתכנון זמנכם במהלך סוף השבוע, והשבוע שלכם יהיה יעיל ואפקטיבי יותר.

 

שתפו בתגובות – איך אתם מבלים את הסופ"ש שלכם?

5/5 - (7 votes)

מלווה עסקים וחברות - תהליכים שמובילים להצלחה עסקית בדגש על פיננסים לצד התייעלות עסקית.

לשיתוף:

תוכן עניינים

תוכן עניינים

תגובות:
להצטרפות לרשימת התפוצה:
error: פעולה זו חסומה.

לפגישת ייעוץ עסקי

מה תקבלו בפגישה?

 • אבחון עסקי – בפגישה ננתח את העסק שלכם, את ההתנהלות העסקית שלכם ונבין יחד מהם האתגרים בעסק שלכם.
  תקבלו התייחסות לכלל התחומים הנדרשים בעסק ותבינו מהן הפעולות שאתם צריכים לבצע כדי להגיע ליעדים העסקיים שלכם.
 • צורך ספציפי – ייתכן וישנו צורך ספציפי: בחינת רווחיות, התווית אסטרטגיה שיווקית, מימון, היתכנות לתהליך הבראה פיננסית או כל תחום אחר בעסק שלכם שנדרש ייעוץ מקצועי.

לתיאום פגישה, מלאו את הפרטים: