ייעוץ עסקי | יועץ עסקי

אבחון Qmark – פגישת אבחון ממוקדת ומותאמת אישית

לא משנה אם הקושי שלכם הוא בחיים המקצועיים והקריירה, בתחומי המשפחה, הכלכלה או הזוגיות. אם אתם רוצים להוציא מעצמכם יותר ולהשיג הרבה יותר מחייכם - פגישת Qmark יכולה להיות בדיוק מה שאתם צריכים.
פגישת qmark

עודכן לאחרונה ב-5 באוגוסט 2023

מה זה Qmark?

Qmark הוא כלי שנוצר לאחר שנים של עבודת מחקר ופיתוח בתחום ההתפתחות האישית והעסקית. מדובר בכלי טכנולוגי לאבחון מותאם אישית המתקדם מסוגו בעולם, המאפשר פריצת דרך אמיתית, הטמעת תהליכים ותוצאות ארוכות טווח – בין אם לאדם, לעסק או לארגון.

אני מקביל את ה-Qmark למשקפיים המעניקים לכם ראיית רנטגן לכל מרחב בחייכם – בעזרתו תוכלו לקבל ניתוח של הפעולות שלכם, תוכלו לקבל שיקוף לשביעת הרצון הנוכחית שלכם מההישגים, ההתנהלות והתוצאות אליהם אתם מגיעים בהתאם למטרות שלכם.

כלי מדידה ייחודי זה לצד מאמן / יועץ מוסמך מאפשר לעשות זאת בחייכם האישיים, בעסקים, במשפחות ובארגונים.

פגישת ה-Qmark

פגישת קיו-מארק נעשית לצד שאלון המועבר ע"י מאמן ויועץ מורשה מטעם חברת תו"ת (חברת הייעוץ והאימון) שיודע להכווין את הנשאל לתת את התשובות האותנטיות והאמיתיות ביותר כדי להפיק מהן את המירב והמיטב.

המאמן והיועץ מעביר את הפגישה באמצעות שיטה חדשנית ופורצת דרך כדי לנתח באופן מדויק את איכות התנהלותכם ושביעות רצונכם ממצבם הנוכחי בחיים / בעסק / במשפחה וזאת בהתאם לתוצאות שהינכם מעוניינים להשיג.

השיטה מבוססת על 49  היגדים / נק' מבט המאפשרים הסתכלות איכותית, מדויקת ואמינה שמובילה בסיום הפגישה לקבלת ציון מספרי ודו"ח מפורט המשקף את מצבכם הקיים בהשוואה למטרות שלכם, אך חשוב מכל – בסיום הפגישה מוצעים פתרונות מדויקים על מנת לשפר את ציונכם ושביעות רצונכם לאורך זמן.

מטרת הפגישה – יצירת תמונה רחבה על שביעות רצון האדם מתחומי חייו השונים (אישי, עסקי, כלכלי ונוספים..), זיהוי הנקודות המרכזיות שבהן אין חפיפה בין המצב הרצוי למצב המצוי בכלל תחומי החיים ומתן פתרונות להשגת המטרות הרצויות.

תיאום פגישת Qmark

בשיטת ה Qmark-תקבלו דו"ח כנה ואמיתי לאספקטים שונים בחייכם.

התחילו להשקיע בעצמכם – בהצלחה!

 

4.8/5 - (17 votes)

מלווה עסקים וחברות - תהליכים שמובילים להצלחה עסקית בדגש על פיננסים לצד התייעלות עסקית.

לשיתוף:

תוכן עניינים

תוכן עניינים

תגובות:
להצטרפות לרשימת התפוצה:
error: פעולה זו חסומה.

לפגישת ייעוץ עסקי

מה תקבלו בפגישה?

  • אבחון עסקי – בפגישה ננתח את העסק שלכם, את ההתנהלות העסקית שלכם ונבין יחד מהם האתגרים בעסק שלכם.
    תקבלו התייחסות לכלל התחומים הנדרשים בעסק ותבינו מהן הפעולות שאתם צריכים לבצע כדי להגיע ליעדים העסקיים שלכם.
  • צורך ספציפי – ייתכן וישנו צורך ספציפי: בחינת רווחיות, התווית אסטרטגיה שיווקית, מימון, היתכנות לתהליך הבראה פיננסית או כל תחום אחר בעסק שלכם שנדרש ייעוץ מקצועי.

לתיאום פגישה, מלאו את הפרטים: